Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohen tre zyrtarë të MTI-së, për njehsorët e KEDS

NULL NULL
01.05.2015 15:30

re zyrtare të Ministrisë së Tregtisë e Industrisë u arrestuan nën dyshimin se kanë keqpërdorur detyrën zyrtare. Ata dyshohet se i dhanë lejen KEDS-it që të vendosë njësorët digjital të kompanisë Kohler që energjinë elektrike nuk e matën saktë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme