10:42, 30 Maj 2020

Dy të dyshuar në Prishtinë dje janë arrestuar nën dyshimin se kanë kërcënuar një grua me 25 mijë euro që të mos i publikonin fotografi dhe video intime të saj në rrjete sociale, transmeton Klan Kosova.

Policia ka konfiskuar disa dëshmi në lidhje me rastin dhe me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Policia këtë veprim të tyre e cilëson si vepër penale shantazhi.

Konkurs Pune

Lexo më shumë