Arrestohen personat e kërkuar nga policia që nga 2018-ta

Arrestohen personat e kërkuar nga policia që nga 2018-ta

NULL NULL
4 javë më parë

Sot janë arrestuar personat që ishin në kërkim nga policia puthajse për dy vjet për grabitje me armë, Leutrim Latifi dhe Kastriot Shala.

Klan Kosova ka kontaktuar me Flora Ahmetin, zëdhënësen e Policisë në Prishtinë e cila ka thënë “Sot rreth orës 9:00 të mëngjesit nga zyrtarët e stacionit policor Veriu në Prishtinë është̈ zbatuar një̈ aktvendim i Gjykatës së Apelit, ku janë̈ arrestuar tre persona ndaj të cilëve janë marrë të gjitha veprimet konform aktvendimit”.

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

Ar