Arrestohen katër persona në Prishtinë, u konfiskohen 24 gëzhoja

Arrestohen katër persona në Prishtinë, u konfiskohen 24 gëzhoja

NULL NULL
4 javë më parë

Janë arrestuar katër persona dhe njëri mbetët në arrati në Prishtinë, pasi të njëjtit kanë kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”.

Në vendin e ngjarjes janë konfiskuar 24 gëzhoja, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Me urdhër të prokurorit katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.