Arrestohen dy vetë për prostitucion në Gjilan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohen dy vetë për prostitucion në Gjilan

NULL NULL
25.04.2023 09:22
arrestohen dy vete

Të hënën rreth orës 14:00 janë arrestuar një burrë dhe një grua në Gjilan, nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, pas inicimit të rastit të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt, transmeton Klan Kosova.

“Gjilan 24.04.2023 – 14:00. Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovare nën dyshimin e bazuar se të njëjtit janë marr me prostitucion. Me vendim të prokurorit, pas inicimit të rastit të dyshuarit janë liruar dhe rasti  vazhdon në procedurë të rregullt”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv