10:34, 9 Korrik 2020

Dy të dyshuar një burrë dhe një grua janë arrestuar dje në Prizren nën dyshimin se kanë kryer veprën penale marrje me prostitucion, transmeton Klan Kosova.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të gjykatës, të dyshuarit janë liruar.

Konkurs Pune

Lexo më shumë