Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohen dy persona në Klinë, dyshohet se sulmuan fizikisht një tjetër

NULL NULL
10.06.2023 10:11
arrestim

Janë arrestuar dy persona në fshatin Grabanicë të Klinës, pasi të njëjtit sulmuan fizikisht një tjetër.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se personi ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor, përcjell Klankosova.tv.

“Me datën 09.06.2023 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë për shkak se e kishin sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar i cili ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.