9:59, 16 Maj 2019

Policia ka arrestuar në Ferizaj dy femra të cilat më 5 maj kishin vjedhur rroba në një lokal.

Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se në lokalin e tij dy femra K-Shqiptare kanë vjedhur rroba, njofton Klan Kosova.

Njësia policore ka arritur të arrestojnë dy të dyshuarat, ku me vendim të prokurorit njëra është dërguar në mbajtje dhe tjetra është liruar në procedurë të rregullt.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë