Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohen 3 të dyshuar për zjarrvënie në Pejë

NULL NULL
12.08.2015 16:42

Policia rajonale e Pejës, ka raportuar se ka arrestuar tre persona të dyshuar për zjarrvënie në pronën e Xh. F, egjiptas shtetas i Kosovës.

Ngjarja kishte ndodhur në Pejë, në rrugën “Osë Bajraktari” me datën 9 gusht, ku Xh. F kishte filluar të ndërtonte shtëpinë e tij.

Aty janë djegur materialet ndërtimore ndërsa njerëz të lënduar nga zjarri nuk ka pasur.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.