Arp te Bayerni - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arp te Bayerni

NULL NULL
12/04/2018

Jann-Fiete Arp synon që t’i bashkohet Bayern Munchen-it gjatë verës nëse klubi i tij aktual bie nga liga, raporton Sport Bild.

Hamburg është gjithnjë e më afër rënies nga liga, andaj një skenar i tillë do ta përshpejtonte largimin e tinejxherit nga kjo skuadër.

Arp favorizon kalimin në Bayern, dhe një vendim do të merrej nëse ai do të qëndrojë në Allianz Arena apo të shkojë diku si huazim sezonin e ardhshëm.