Arnold Schwarzenegger pëlqen rrjetet sociale - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arnold Schwarzenegger pëlqen rrjetet sociale

NULL NULL
23/05/2015

Patrick Schwarzenegger pëlqen që babai i tij përdorë rrjetet sociale.

Patrick është parë me biçikletë në rrugët e Venices duke zbuluar muskujt e tij.

21 vjeçari aktori dhe modeli, iu bashkua babait të tij dhe disa shokëvë të tij për t’u stërvitur së bashku, transmeton KlanKosova.

Arnold kohëvë të fundit bisedoi me The Wrapp në lidhje me përdorimin e tij të mediave sociale dhe për të zbuluar se çfarë mendon djali i tij për këtë gjë.

Fëmijët e pëlqejnë këtë gjë tha ai, ”dhe shumë njerëz të tjerë janë te inkurajuar nga mosha ime në lidhje me mediat sociale, ata e dinë se unë nuk jam një gjeni kur bëhet fjalë për gjithë këtë teknologji, ata bile thonë në qoftë se ai mund ta bëjë këtë dhe di si t’a përdorë këtë, ndoshta edhe ne duhet të dimë më shumë’’.

arnold-patrick-schwarzenegger-snapchat-social-media-04 arnold-patrick-schwarzenegger-snapchat-social-media-02