Arnold Schwarzenegger merr vaksinën kundër COVID-19 (VIDEO)

Arnold Schwarzenegger merr vaksinën kundër COVID-19 (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Arnold Schwarzenegger ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID-19 dhe inkurajoi të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë duke cituar një nga rolet e tij më të famshëm të filmit.

Aktori ndau një video në Instagram ku ai merrte vaksinën ndërsa ishte ulur në makinën e tij,

Ai iu tha ndjekësve të tij se nuk kishte qenë kurrë më i lumtur: “Sot ishte një ditë e mirë, unë kurrë nuk kam qenë më i lumtur derisa po prisja në rradhë”.

“Bashkohuni me mua dhe regjistrohuni për të marrë vaksinën. Ejani me mua nëse doni të jetoni”, tha ai.