Armend Zemaj viziton sot Gjakovën

Armend Zemaj viziton sot Gjakovën

1 muaj më parë

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot do ta vizitojë Gjakovën.

Fillimisht, Zemaj do të takohet me kryetarin e komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, e më pas ai do të vizitoj edhe QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm “Isa Grezda”.

Siç kanë njoftuar nga ministria që po udhëhiqet nga Zemaj, takimi me Gjinin do të mbahet në ora 13:00.

klankosova.tv