Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Armend Thaçi: Në fushë sot, pat basketboll, hendboll

NULL NULL
26.02.2023 23:08

Mbrojtësi i Ballkanit, Armend Thaçi, ka folur në lidhje me një episod ku sipas tij, ishte penallti në favor të skuadrës së tij.

Thaçi theksoi se “në fushë sot, pat futboll, basketboll, hendboll”.

“Në fushë sot, pat futboll, basketboll, hendboll. Vetëm me futboll nuk kishte të bënte, nuk e di se çfarë duhet të bëjë një ekip për me marr një penallti”, tha Thaçi i ftuar në “Sports Show” në Klan Kosova.

Ballkani sot barazoi me Dukagjinin 1-1, në kuadër të Superligës së Kosovës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.