Armëmbajtje pa leje dhe kanosje në Shtërpcë, kërkohet i dyshuari - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Armëmbajtje pa leje dhe kanosje në Shtërpcë, kërkohet i dyshuari

NULL NULL
27.04.2023 08:37
armet

Mbrëmë policia e stacionit në Shtërpcë ka pranuar një informacion se në Shtërpcë është një rast i kanosjes. Pas kësaj kanë shkuar në shtëpinë e të dyshuarit S.D i moshës 48 vjeçar, i cili për shkak të një mosmarrëveshjeje kishte kanosur bashkëshorten e tij, ndërsa gjatë bastisjes në shtëpi janë gjetur e më pas janë konfiskuar: një pushkë e gjuetisë, një thikë, një rrethatore dhe sasi e municionit.

Bëhet e ditur se organet e rendit janë në kërkim të personit të dyshuar, ndërsa rasti është cilësuar ‘’ Armëmbajtje pa leje dhe kanosje’’.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.