Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ariu hyn në garazhin e ëmbëltores, vjedh 60 kekë (VIDEO)

NULL NULL
31.05.2023 23:22
ariu

Punonjësit në një ëmbëltore në Konektikat të ShBA-së u trembën kur një ari i uritur u fut në garazhin e biznesit dhe u largua me 60 kekë.

Taste by Spellbound in Avon postoi një video në Facebook ku tregon se ariu hyn nga një derë e hapur garazhi dhe tërheq një kuti me 60 kekë në parking, ku u deshën disa minuta për të shijuar ëmbëlsirat e grabitura.

Punonjësit e biznesit thanë se kishin qenë në procesin e ngarkimit të kekëve në një furgon për dërgesë kur ariu u shfaq.

Punonjësja e quajtur Maureen Williams tha se fillimisht u përpoq ta trembte arushin duke bërtitur.

“U kthye dhe erdhi drejt meje, dhe ai bëri atë që Departamenti i Energjisë dhe Mbrojtjes së Mjedisit të Konektikatit e quan ‘ngarkesë bllof’, ku bëri një lloj zëri të zhurmshëm dhe më pas erdhi drejt meje pak më shpejt, “tha Williams për WTNH-TV, transmeton Klan Kosova. “Në atë moment, e dija se nuk do ta mbyllja derën. Ai ishte shumë afër. Kështu që u largova dhe vrapova”.

Williams shtoi se ariu më në fund u largua nga zona kur një punonjës tjetër e tërhoqi makinën e tij aty ku kafsha po ushqehej me kek dhe i dha në mënyrë të përsëritur borisë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.