Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ariu ha ëmbëlsirat e Halloween-it (VIDEO)

NULL NULL
02.11.2023 18:34
ariu halloween

Një ari “shkoi për të kërkuar karamele” në një lagje të Floridës së ShBA-së dhe e ndihmoi veten të marrë ca karamele nga një tas i pambikëqyrur.

Pari Limbachia tha se ajo ishte duke i shoqëruar fëmijët e saj në një lagje kur panë një ari aty pranë.

Ajo xhiroi një video teksa ariu e ndihmoi veten për të marrë ca ëmbëlsira nga një tas i pambikëqyrur jashtë derës së përparme të një shtëpie.

“Me mbështjellësin?” një fëmijë mosbesues mund të dëgjohet duke thënë në video teksa ariu shijon ëmbëlsirat e tij.

“Unë e bëj këtë ndonjëherë”, thotë një fëmijë tjetër, “Unë ha Starburst me mbështjellës”.

Familja u largua kur ariu u afrua shumë, dhe kafsha u largua në drejtim të kundërt.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.