Ariana Grande kujton Mac Miller me një foto prekëse - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ariana Grande kujton Mac Miller me një foto prekëse

NULL NULL
09/09/2018

Ariana Grande ka kujtuar ish të dashurin e saj Mac Miller dhe ka bërë një postim prekës për të në llogarinë e saj në Instagram.

Postimi vjen një ditë pas vdekjes së parakohshme të reperit në moshën 26-vjeçare.

Ai vdiq nga një mbidozë të premten në shtëpinë e tij në Kaliforni, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja nuk shtoi asnjë fjalë në post, por ndjenja është e qartë.