11:30, 15 Mars 2019

Këngëtarja amerikane, Ariana Grande, ka fituar çmimin  “Artistja e vitit” në IHeartRadio Music Awards.

Në këtë kategori të nominuara ishin edhe Camila Cabello, Cardi B, Dua Lipa​ dhe Halsey.

Konkurs Pune

Lexo më shumë