21:30, 18 Nëntor 2019

Ariana Grande fatkeqësisht ka anuluar një koncert pasi shëndeti i saj nuk është përmirësuar.

Këngëtarja 26 vjeçare ka shkruar një mesazh në rrjete sociale duke treguar se po përjeton shumë dhimbje nga një infeksion i keq i sinusit dhe kjo ka bërë që ajo të anulonte performancën në Lexington.

“U zgjova 10 herë më keq se që kam qenë. Për fat të keq nuk mund të performoj sonte. Jam shumë e mërzitur por natyrisht do të kthehem së shpejti”.

“Faleminderit për mirëkuptimin dhe dashurinë tuaj. Do t’ju tregoj për çfarëdo që ka të bëjë me mua”, tha ajo, transmeton Klan Kosova.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë