Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Argjentina kopjon Bletën (Foto)

NULL NULL
16.03.2018 21:52

Në videoklipin e këngës së fundit të publikuar nga Vig Poppa dhe Argjentina Ramosaj, shihet se si kjo e fundit e ka një pjesë të veshjes së njëjtë me atë të këngëtares Bleta Brovina, gardërobë  të cilën e kishte përzgjedhur për videoklipin e publikuar gjatë verës së vitit të kaluar në këngën “Ikim” në bashkëpunim me reperin MC Kresha.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.