Ardit Gjebrea: Diçka nuk ka shkuar mirë me votimin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ardit Gjebrea: Diçka nuk ka shkuar mirë me votimin

NULL NULL
24/05/2015

Ardit Gjebrea ishte vet pjesëmarrës në Eurovision si kompozitor dhe tekstshkrues i këngës ‘’I’ts all about you’’ kënduar nga Juliana Pasha.

Edhe këtë vit ka ndjekur nga afër festivalin e muzikës europiane e nga votimi që është bërë mbrëmë ka reagur edhe ai.

Në faqën e tij në facebook ka shkruar :

‘’Nga 40 vende që votonin, 36 shtete na dhanë 0 pikë ne???!!! Vetëm Maqedonia, Mali I Zi, Greqia, Belgjika na vlerësuan. Nëse vlenin 50% e votive me sms, si ka mundësi që asnjë shqiptarë në Itali, Gjermani apo Zvicër nuk paska votuar për Shqipërinë??!!! Varja….këtu ka diçka qe nuk shkon!!”

Elhaida Dani është pozicionuar mbrëmë e 17-ta./Prive.al