Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ardi dhe Mirdoni tregojnë pikëpamjet e tyre: Si nisi përplasja mes Shqipes dhe Ganiut (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 21:57
mirdoni

Ardi dhe Mirdoni kanë treguar pikëpamjet e tyre për situatën e krijuar mes Ganiut dhe Shqipes.

Ardi ka thënë se “provokimet janë pjesë e Big Brother edhe nuk duhet dikush me u godit pse e provokon, mendoj që ke pa qëllim me u godit”.

Ndërsa Mirdoni ka thënë se “Gania ka tentu me mbulu situatën që ndodhi mbrëmë pas darkës të nominuarve”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.