Ardhja e Grenellit në Kosovë po shihet si mesazh që ujdia e Washingtonit s'ishte formale (VIDEO)

Ardhja e Grenellit në Kosovë po shihet si mesazh që ujdia e Washingtonit s’ishte formale (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, nesër vjen në Prishtinë.

Ai bashkë me drejtuesin e Korporatës së Financave Zhvillimore, Adam Boehler dhe zyrtarë tjerë amerikanë do të takohen me kryeministrin Avdullah Hoti dhe biznesmenë kosovarë, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Haris Ademi