Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arbenita shfaqet duke qarë? (FOTO)

NULL NULL
25.09.2023 18:43
Arbenita Ismaili
Arbenita Ismaili

Arbenita Ismajli ka shqetësuar sot ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet sikur të jetë përlotur pas asnjë përshkrim.

arbenita

Megjithatë, modelja ka shpjeguar shpejt foton duke ju treguar të gjithëve se ‘fajet’ i kishin produktet e lëkurës.

Ajo tha se kremi i syve dhe produktet e tjera kanë bërë që ajo të duket sikur po qante.

arbenita

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.