Arban Abrashi: Nuk i lëmë qytetarët pa integrim - votojmë pro Demarkacionit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arban Abrashi: Nuk i lëmë qytetarët pa integrim – votojmë pro Demarkacionit

NULL NULL
20/03/2018

Arban Abrashi, deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka thënë se ata do të votojnë pro Demarkacionit që mos t’i lënë peng qytetarët, njofton Klan Kosova.

“Të gjithë ata që thonë se LDK nuk duhet ta votojë Demarkacionin, ne mendojmë se ata këto mendime dhe veprime i bëjnë për të marrë pushtet”, ka thënë Abrashi para deputetëve.

“Ne nuk do t’i lëmë qytetarët pa integrim, nuk do t’i lëmë peng – vetëm e vetëm që të hakmmeremi ndaj atyre që na rrëzuan nga pushteti”.

“LDK nuk është inatçore, nuk është kalkuluese, nuk është hakmarëse, ne nuk punojmë për interesa personale”.

klankosova.tv