14:00, 13 Prill 2019

Pas vizitës së saj në Kosovë, Rita Ora, tani është kthyer në shtëpi në Londër.

Me t’u kthyer në shtëpi, këngëtaren shqiptare e pritën një mal me dhurata që kishin shkuar në postën e saj, njofton Klan Kosova.

Njëra ndër dhuratat ishe pllaka e mirënjohjes nga MTV, si shpërblim për suksesin e këngës së saj “Anyëhere”, e cila gjatë viti 2018, ishte ndër 20 këngët më të dëgjuara dhe të transmetuara në kanalin e MTV.

“Faleminderit MTV, kaq e nderuar të jem pjesë e top 20 këngëve më të transmetuara të vitit 2018 me “Anyëhere”, ka shkruar Rita në videon e publikuar në InstaStory, ku shfaq edhe pllakën e mirënjohjes.

Publiée par N’Rm I sur Samedi 13 avril 2019

Konkurs Pune

Lexo më shumë