9:01, 14 Janar 2020

Që nga konfirmimi i lidhjes Anwar Hadid dhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa, janë pjesë e përditshme e shtypit rozë.

Mirëpo çifti çdo ditë e më shumë po na e dëshmon se janë më të dashuruar se kurrë, transmeton Klan Kosova.

Së fundmi çifti kanë udhëtuar në një vend bregdetar prej nga foto modeli ndau një imazh me të dashurën ku la edhe një mbishkrim mjaft romantik për të “Ti je drita e diellit për mua”

Ndërsa Dua nuk vonoi shumë dhe ia ktheu duke i thënë ‘Drita e botës sime, të dua”.

View this post on Instagram

Allll da sunshine fo me

A post shared by A PLUS (@anwarhadid) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë