13:17, 28 Shkurt 2020

Gjyqtari kryesor i ndeshjes, Gramos Shala, së bashku me dy kapitenët e skuadrave kanë marrë vendim që ndeshja të mos zhvillohet për shkak të motit me borë dhe erëra të forta.

Ndeshja ka qenë e paraparë të fillojë sot nga ora 13:00, transmeton Klan Kosova.

Orari i zhvillimit të ndeshjes do caktohet nga FFK-ja në ditët në vijim.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë