Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Antwerp me mesazh për Mujën para ndeshjes

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.11.2023 14:09

Shqipëria do ta zhvillojë sot në mbrëmje ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Ekipi i Sylvinho do të përballet me Ishujt Faroe me fillim nga ora 20:45, ndërsa pas takimit do ta festojë kualifikimin.

Pjesë e këtij suksesi të Shqipërisë është edhe Arbnor Muja, ekipi i të cilit nëpërmjet një publikimi në rrjetet sociale, i ka uruar mitrovicasit ta shijojë festën, por edhe të mos harrojë se të premten e pret angazhimi me Royal Antwerp kundër St. Truiden në kampionatin belg.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.