Ansu Fati mund t'i sjellë shumë para Barçës, thotë agjenti i tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ansu Fati mund t’i sjellë shumë para Barçës, thotë agjenti i tij

NULL NULL
02.05.2023 16:43

Futbollisti Ansu Fati mund t’i sjellë shuma të majme parash Barcelonës në rast të shitjes së tij.

Kështu së paku u ka thënë katalunasve agjenti i tij, Jorge Mendes, sipas gazetës spanjolle “Sport”.

Fati ka qenë kryesisht vetëm si zëvendësues te Barcelona, dhe mund të shitet nga ta pavarësisht se ai dëshiron që të qëndrojë.

Largimi i tij mund të vijë edhe në kuadër të mbledhjes së parave për ta lehtësuar rikthimin e legjendës së klubit, Lionel Messi.