22:57, 10 Dhjetor 2019

Barcelona përfundimisht i ka dhënë një goditje skuadrës italiane Inter, duke ia pamundësuar kalimin tutje në Champions.

Barca në fund të takimit ka kaluar në epërsi prej 1 me 2 në “Giuseppe Meazza”.

Në minutën e 87-të ka shënuar Ansu Fati.

Nga grupi F tutje shkojnë Barcelona dhe Borussia Dortmund.

Konkurs Pune

Lexo më shumë