Anita shkruan fjalët më të mira për ditëlindjen e Ramushit (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita shkruan fjalët më të mira për ditëlindjen e Ramushit (FOTO)

NULL NULL
03/07/2022

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot feston ditëlindjen e 54-të.

Në këtë ditë të veçantë, gruaja e tij Anita Muçaj, i tregoi publikisht se sa shumë e do dhe sa më fat është për të.

“Ramush, Une dhe Ti kemi shume jete bashke aq shume sa s’di a mban jeta më!!! Nje gje t’a them o djalë qe dua qe Une dhe Ti te kemi jete bashke edhe me shume se sa mbahet rendom mbi supe!!! Te dua per epitetin dhe titullin “Mami” qe ma dhe, Mamin e Gjinit, Hanes dhe Trimushit, te dua per llasticen grua qe edhe kur ishim keq m’a dhurove, te dua per gruan qe me krijove!!! Gezuar Ditelindja, Gezuar per 19 vjet martese bashke!!! P.s vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur qe te ka ardh ne diten e lindjes”, ka shkruar ajo në Instagram, njofton Klankosova.tv.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj)