Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita për Blerandon: Debatet me ty, banorët i kanë të humbur (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:51
anita
anita

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka komentuar lojën e Blerandos.

Ajo ka thënë se banorët i kanë debatet e humbura me Blerandon, përcjell Klankosova.tv.

“Debatet me ty, banorët i kanë të humbur”, është shprehur Anita.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme