20:30, 5 Mars 2019

Aktori amerikan Luke Perry ka ndërruar jetë dje në moshën 52 vjeçare pas një sulmi në tru

Vdekja e tij ka tronditur shumëkënd, njofton Klan Kosova.

Gratë shqiptare të cilat e kanë pasur simpati dikur, e kujtojnë atë dhe aktorët e tjerë të serialit “Beverly Hills 90210”, si model të jetës.

Kronikë nga Iliri Pireva.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë