Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita e ashpër me Lindën: Po hedh gurë e po e fsheh dorën (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:45

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, e ka kritikuar Lindita Halimin për lojën që është duke bërë brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ajo e pati fjalën për deklaratat e Linditës brenda shtëpisë të cilat i ka thënë.

“E ke shumë gabim o shpirt, për lojën e ndytë që je duke e bërë hedh gurë e fsheh dorën kjo e patolerueshme”, ka thënë Haradinaj.

Lindita ka deklaruar se Blero para 13-vjetëve i kishte kërkuar që të shkonte në dhomë të hotelit, ajo edhe kishte thënë se mendon që Azemi ka ndjenja për të, kurse së fundimi ka pohuar se të gjithë nga estrada kosovare i kanë shkruar në Snapchat.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.