Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita drejtuar Mbresës: Mos ndërhyj brenda një çifti dhe bëhu më pozitive (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 21:36

Gjatë natës së sotme, opinionistja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj i ka dhënë disa kritika Mbresës.

Anita i ka propozuar Mbresës që të ndryshojë personalitet e të bëhet më pozitive, pasi që sipas saj kjo është formula më e mirë e lojës.

“Nuk është respekt të ndërhysh brenda një çifti dhe të lutëm bëhu më pozitive sepse ashtu do të dukeshe më mirë”, i ka thënë Anita, Mbresës pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.