Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita – Blerandos: Nëse ke hy pa strategji, i bie sikur me shku në “mal pa sakicë” (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:12
Anita

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova Anita Haradinaj ka pasur një koment për Blerandon.

Ajo i ka thënë Blerandos se “unë të kam respektuar për lojtar të mirë dhe të fort të asaj shtëpie, dhe për mua nuk je lojtar i fortë i asaj shtëpie nëse nuk ke strategji, sepse nëse në atë shtëpi futesh pa strategji është si me shku në mal pa sakicë”, ka thënë Anita.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.