Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita – Blerandos: Mos provoko dhunë! (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:19

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, e ka këshilluar Blerandon që të mos i provokojë banorët e tjerë.

“Në çdo familje mund të ketë debate edhe kontfrontime dhe gjithçka”.

“Dhuna nuk është mjeti i duhur për të zgjidhur problemet. Blerando the me kastile ia kam dhënë Metit rolin me i pastru tualetet”.

“Mos provoke dhunë sepse nuk është e hijshme”, ka thënë Haradinaj./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.