Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ani mori nuse”, Blerando i këndon Vesës (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 15:44
Blerando

Blerando i ka kënduar Vesës me plot emocion, i cili dëshironte që ajo të fliste.

Vesa e shikonte duke qeshur, por nuk fliste pasi që e kishte të ndaluar.

Edhe banorët e tjerë u munduan që ta bënin për të folur por nuk ia arritën.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.