Angelina Jolie rikthehet fuqishëm - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Angelina Jolie rikthehet fuqishëm

NULL NULL
28/02/2017

Pavarësisht të gjitha ndodhive, aktorja Angelina Jolie është rikthyer fuqishëm ndonëse pas ndarjes nga bashkëshorti i saj mendohej fundi i karrierës.

Jolie tashmë është bërë imazh më i ri i markës ikonë të parfumeve franceze ‘’Guerlain’’, njofton Klan Kosova.

Kur ky parfum u prezantua, Angelina pohoi se do të vazhdojë të mbetet simbol i klasit femëror edhe më tutje.

42- vjeçarja thuhet se jo kot është zgjedhur imazhi më i ri i këtij parfumi, pasi ‘’Guerlain’’ personifikon më së miri shpirtin e gruas së fortë, asaj që të inspiron dhe të bën ta admirosh.

7bc05f751cce3b043c0d6481d2bef99c