11:00, 10 Tetor 2019

Angelina Jolie mori pjesë në premierën e Maleficent: Mistress of Evil në Londër sot me një fustan mahnitës me rruaza të bardha nga Ralph & Russo Couture, duke shfaqur supet e strukturuara.

Ajo atje shkoi me fëmijët e saj, Vivienne, Zahara, Shiloh dhe Knox, njofton Klan Kosova.

Fuqitë magjepsëse të Angelina Jolie nuk ekzistojnë vetëm në ekran. Aktorja dhe ikona e stilit të qëndrueshëm ka një meritë magjike të veshjes së tapeteve të kuq gjithashtu. Në pamjen e saj të fundit magjepsëse, ylli Maleficent: Mistress of Evil shkëlqeu në premierën e filmit në Londër.

Jolie nuk eci vetëm në tapetin e kuq. Nëna e gjashtë fëmijëve u shoqërua nga disa nga fëmijët e saj gjatë gjithë turneut të saj.
Ata edhe pozuan së bashku.

Konkurs Pune

Lexo më shumë