Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Angelina dhe Brad Pitt po ndahen?

NULL NULL
02.06.2015 12:40

Çifti i famshëm Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë 6 muaj që janë ligjërisht të martuar, por sipas disa raportimeve të fundit duke se çifti janë në rrugë për t’u divorcuar.

Sipas Celebritydirty, divorci thuhet se mund të bëhët për shkak të Brad Pitt në lidhje me problemet e tij me alkoolin, dhe kjo nuk është hera e parë e aktorit.

Tani ai ka filluar të pij birrë edhe në prani të fëmijëve dhe Angelina është e detyruar t’a ndalojë atë rreptësisht në shtëpi.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.