Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Angela Martini rrugëve!

NULL NULL
27.04.2015 17:16

Modelja Angela Martini tashmë është zhvendosur në New York ku po shijojn maksimalisht këtë qytet.

Modelja u largua nga NewYork në LA, por e ka marr malli për vendin ku kaloi shumë vite dhe u kthye sërish por jo për të jetuar.

Ajo ka shijuar disa momente atje dhe në një moment një  mike ka shkrepur një fotografi ku shihet në rrugët e New York-ut.

Pavarësisht që ka qenë foto ‘paparazzi’ Martini duket shumë mirë.

Para pak jave ajo për Prive.al ka deklaruar që është single.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.