Angela Martini "pa turp" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Angela Martini “pa turp”

NULL NULL
02/06/2015

Me bikini të kuqe ka postuar disa video në llogarinë e saj në Instagram e në to ka shkruar: “E kuqe, pa turp”.

Këto imazhe dhe ky mbishkrim, janë pjesë e një kampanje publicitare që Angela Martini ka realizuar gjatë qëndrimit në Shqipëri para disa dite.

aa