Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Evropës hyn në agjendë për të hënën

NULL NULL
22.04.2023 14:49

Aplikimi i Kosovës për anëtarësim në Këshillin e Evropës ka hyrë në agjendën e këtij institucioni për ditën e hënë.

Sipas publikimit të agjendës së Komitetit të Ministrave, bëhet e ditur se pika 2.4 do të jetë për aplikimet për anëtarësim.

Në bazë të kësaj agjende, nuk bëhet e ditur se për anëtarësimin e cilit shtet bëhet fjalë, por dihet se diskutimi do të mbahet nga ora 14:30.

Kujtojmë se pikërisht është Komiteti i Ministrave prej edhe ku nis faza e parë e anëtarësimit të një shteti në KiE.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Aplikimi per anetaresim ne KiE

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.