Andre Onana cak i Chelseat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andre Onana cak i Chelseat

NULL NULL
nga Andi Shabani 31.03.2023 11:54

Kepa Arrizabalaga dhe Eduard Mendy nuk e kanë të sigurt vazhdimin e aventurës te Chelsea në Premier League.

Dyshja nuk janë të preferuar nga Graham Potter i cili kërkonë ta freskoj portën e londinezëve.

Ideja e fundit për portën e të “kaltërvë” është portieri i Interit Andre Onana.

26 vjeçari po kalon një stinor pozitiv te Interi që e vlerëson atë 40 milion euro.

Chelsea kërkon ta luaj kartën Romelu Lukaku i cili këmbëngul që të mbetet përfundimisht në Serie A.

E kjo lëvizje mund të zhbllokoj transferimin e Onanës në Londër.