Andi tregon cili sport është më i rrezikshmi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi tregon cili sport është më i rrezikshmi (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 15:15

Andi sot u ka treguar banorëve se cili prej sporteve luftarake sipas tij është më i rrezikshmi.

“Jo vetëm se e kam luajtur vet, por xhudoja për mua është më i rrezikshmi”, ka thënë Andi.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.