Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi thotë se Juliana e ngacmon në raport me Gresën (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 13:43

Andi i ka thënë Brunos se mendon që e provokon Juliana në raport me Gresën.

Ai i tregoi atij një rast kur Andi ishte duke qëndruar jashtë me Blastën dhe ajo i kishte thënë: “Ku është Gresa?”.

Bruno i tha se nuk di çfarë të thotë për këtë aspekt.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.