Andi, Stresit: Je legjendë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi, Stresit: Je legjendë (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 16:35

Andi dhe Stresi kanë bashkëbiseduar për fjalën “legen” që Juli i tha në Prime reperit.

“Unë atë që e thash, e thash edhe për kastile, por e thash se ashtu është që ti je legjendë”, i ka thënë Andi, Stresit.

Derisa ky i fundit i tha se do t’ua dëshmojë të gjithëve se a është legen apo legjendë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.